Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezi

Hakkında

Nigar Sokak üzerinde biri 5 Bin, diğeri Bin 500 metre kare olmak üzere toplam 6 Bin 500 m2 inşaat alanlı olup halkımızın kullanımına sunulmuştur. Ana bina 3 bodrum+zemin+1 normal kat+çatı katından oluşmaktadır. 65 kişilik 2 adet cep sineması, 204 kişilik konferans salonu, fuaye, 1. bodrum katta bowling salonu, kafeterya, zemin katta; bilgi evi, kütüphane, çok amaçlı salon ve idari bölüm, 1. normal katta; İSMEK, sivil toplum kuruluşlarının kullanacağı 8 adet oda, çatı katında 200 kişilik restaurant, mutfak, açık teras bulunmaktadır. Yan bina 2 bodrum kat, zemin kat ve 1 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katlar otopark olarak kullanılmaktadır. Otopark 30 araç kapasitelidir. 2011 yılında faaliyete geçen Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezi’mizde çocuk oyunları, seminerler, konferans ve sinema gösterimlerinin yanı sıra Osmanlı Türkçesi, Halk Oyunları gibi çeşitli kurs programları da düzenlenmektedir.

Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezi Bilgileri

Adres : Yenibosna Merkez Mahallesi. Nigar Sokak. No: 12 Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon : 0 212 503 67 45

11 YORUMLAR

  1. kültür merkezi sanat,tiyatro vb çocukugumuzun geleceğini geliştiriyorlar cocukumuzun geleciği bizim için cok önemli. teşekkürler Abdurrahim kültür merkezi

  2. tiyatro öğrencilerini izledik ailecek gerçekten güzel oynuyorlar ve sınıf arkadasımda tiyatro’da öğrenci o da çok memnun bizlerden biz salonda olmazsak odaklanamıyormus diyor da mesajı olsun buradan valla hocalarınıda az cok tanıyorum cok başarılı roller yapıyorlar biz bile şaşırıyoruz şimdilik başarıların devamını dileriz.

  3. kültür merkezi çok başarılı ve içinde çok güzel etkinlikler yapılıyor.İnsan kendini geliştirme fırsatı buluyor ve bilgilendirici bir yönü var.Bu hizmetleri verenlerden Allah razı olsun.

  4. Abdurrahim karkoc kültür merkezi bence en iyi kültür merkezlerinden dier kültür merkezlerinede kötü demiyorum ama iyide demiyorum 🙂 çünkü bazı kültür merkezleri temiz olmaya biliyor 🙁

  5. Güler yüzlü bir hizmet anlayışı var. Mahalle arasında, mahalleden bir yer gibi. Ses mühendisleri güzel. Kulis hizmetleri olması gerektiği gibi. İşlerini temiz yapıyorlar. Seyirci duyumu yetersiz. İlgili arkadaşlar, yakında çözüleceğini, ses ölçümlerinin yapıldığını söyledi. Sevindik. İnşallah daha da güzel bir hale gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here