Açıkgöz ve Bahadır gazeteciler gününü kutladı

0
775

AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz ve Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde ilçede yayın yapan gazete temsilcileri ile bir araya geldi. Bahçelievler’de bir restoranda gerçekleşen yemekli programda gazeteciler, ilçe başkanı ve belediye başkanı adayıyla sohbet etti.

Gazeteciler gününü kutlayan AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz, ‘’Yeni bir seçim sürecine girdik. Sürecin ilçemize, İstanbul’a ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyoruz. Yeni dönemde belediye başkan adayımız Dr. Hakan Bahadır. Eski ilçe başkanımız, il başkan yardımcımız, tanınan ve sevilen biri. İnşallah başkanımız yeni ivme getirecektir. Yaz döneminde 200’e yakın Sivil Toplum Kuruluşunu bir araya getirdik. Onlara nasıl bir Bahçelievler hayal ettiklerini sorduk. Önerilerini aldık. Projelerini dinledik. Toplamda 41 projeyi oluşturduk. Bu projeleri il başkanlığımıza ve başkan adayımız Hakan Bahadır’a teslim ettik. Başkanım seçim sürecine projeleri ile geliyor. Ak hizmetlerin Bahçelievler’de devamı adına üzerimize düşeni yerine getireceğiz. İlçemizde 159 bin hane, 427 bin seçmen var. Çalınmadık kapı ve sıkılmadık el bırakmayacağız. 161 ekiple eş zamanlı çalışmalar tertipleyeceğiz’’ dedi.

BAHÇELİEVLER’E SOYAL TESİS MÜJDESİ

Gazeteciliğin zor ve meşakkatli bir görev olduğunu söyleyen AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır, ‘’Her türlü şartlarda görevinizi ifa ediyorsunuz. Allah yardımcınız olsun’’ ifadelerini kullandı. Başkan Adayı Bahadır, önceliklerinin otopark, trafik ve yeşil alan projelerini hayata geçireceklerini belirtti. Başkan Bahadır, Bahçelievler’e bir sosyal tesis kazandıracaklarının müjdesini verdi.

Kaynak : Bahçelievler Express

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here