Bahçelievler Aile Destek Evi
Bahçelievler Aile Destek Evi

Bahçelievler Aile Destek Evi (BADE)

Bahçelievler Aile Destek Evi (BADE), ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın giyim ve ev eşyalarının temininde büyük bir boşluğu dolduran sosyal belediyeciliğin en güzel yansımalarından biri. Aile Destek Evimiz, hayırsever iş adamlarımızın vermiş olduğu birinci el ayni yardımları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmada köprü vazifesi görmekte, ikinci el giysi ve eşyaların bakım ve temizliğini yaparak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır.

Kullanılabilir durumdaki giysiler, ev eşyaları ile yeni giysi ve eşyalar adreslerden teslim alınarak muhtaç ailelerin evlerine teslim edilmektedir. Yenibosna Fatih Caddesi üzerindeki Fevzi Çakmak Sağlık Ocağı binasının üst katında hizmet vermektedir. Aile Destek Evi’ne kullanılabilir eşya ve giysi yardımında bulunmak isteyen vatandaşlar, birimimize 0212 639 32 61 ve 0212 451 39 12 no’lu telefonlardan ulaşabilirler.

Adres Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Çobançeşme Mah. İbrahim Paşa Sk. No:1, Bahçelievler/İstanbul
Telefon: 0212 639 32 61 – 0212 451 39 12

Haritası;

2 YORUMLAR

  1. parça parça kıyafet seçebiliyoruz 🙂 ihtiyaç sahiplerinin gidebilicekleri nokta. Zenginden fakire geçmesi ve onun dua’sını alması ne kadar güzel bir şey. Bahçelievler Belediyesi Tebrikler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here