Hakkında

İSMEK, 1996 yılında, dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN döneminde bir sosyal doku projesi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

İlk yıl 3 merkezde, 3 branşta, 141 öğrenci ile başlayan eğitimler, 2016-2017 eğitim dönemi itibariyle İstanbul’un 38 ilçesinde, 235 merkezde, 540 branşta, 2 milyon 335 bini aşkın öğrenciye ulaşmıştır.

Bu haliyle birçok üniversitenin öğrenci sayısından daha fazla sayıda öğrenciye sahip olan İSMEK, gerek kursların ve katılımcıların sayısı, gerekse eğitim branşlarının çeşitliliği ve bu eğitimler sonunda ortaya konan kaliteli ürünlerle adeta Türkiye’nin en büyük “Halk Üniversitesi” haline gelmiştir. Bugün İSMEK, ülkemizde olduğu kadar bütün dünyada da model olarak kabul edilen bir kurum konumundadır.

Aerobik
Fitness (Bay)
Fitness (Bayan)
Pilates

Kayıtlarımız artık online sistem üzerinden alınmaktadır. Kesin kayıt tarihini www.ismek.org sayfasından takip edebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

Yönetici Adı : Zafer ÇERMAN Zeynep ÜÇDAL
E-posta : [email protected] [email protected]
Telefon : 0212 555 30 33
Adres : İzzettin Çalışlar Caddesi, Şair Orhan Veli Sokak No:41 Giriş Kat Bahçelievler / İSTANBUL
Eğitimci Sayısı : 5

8 YORUMLAR

  1. Bazı çalışma alanları var ki sürekli insanlarla iç içe olmanız gerekebilir Onlardan biride halkla ilişkiler alanı bu alanda görev yapan insanların daha fazla iletişim sanatına ihtiyaçları bulunmaktadır Bunun için İsmek Halkla İlişkiler bölümünden ders alıyorum sayın hocama sevgiler

  2. Her zaman ilgim ve merakım olan cilt bakımı ve makyaj tekniğini bana ücretsiz vermekte olan eğitim kurumu dört aydır egitim alıyorum bize bu kurumları ücretsiz veren bahcelievler belediyesine tşkklr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here