BBSK ‘Kuraş Şampiyonası’ sürecindeki destekçilerine teşekkür etti

0
1232

Yaptığı faaliyetlerle, aldığı ulusal ve uluslararası başarılarla adından sıkça söz ettiren Bahçelievler Belediye Spor Kulübü (BBSK), ulusal çapta ses getiren ‘Büyükler Dünya Kuraş Şampiyonası’ organizasyonunun ardından ‘Şükran Yemeği’ düzenledi. 43 ülkeden 500’e yakın sporcunun katılımıyla geçtiğimiz yıl Aralık ayında ikinci kez Kuraş Şampiyonası’na ev sahipliği yapan BBSK, sponsorları, destekçileri, yol arkadaşları ve gazetecilerle akşam yemeğinde buluştu.

2018/02/2018-02-06-17-44-42.jpg

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi’nde yoğun katılımla gerçekleşen yemeğe; Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile belediye başkan yardımcıları, AK Parti İlçe Başkanı Av. Zülküf Türkoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Numan Şahin, İlçe Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Öğretmenevi Müdürü Mekke Kocaman ve belediye meclis üyeleri katıldı.

2018/02/2018-02-06-17-44-37.jpg

ALLAH BAŞKANIMIZ DEVELİOĞLU’NDAN RAZI OLSUN 
Açılış konuşmasını yapan BBSK Başkanı Yusuf Yıldırım, “Son olarak dünyanın 43 ülkesinde konuşulan bir organizasyona ikinci kez ev sahipliği yaparak, güzel bir işe imza attık. Bugüne kadar birçok branşta müsabakalara katıldık ve başarılı sonuçlarla döndük. Bugün 46 branşta 8 Bin lisanslı sporcuyla büyük bir kulüp olduk. Biz de bu ışığı gören ve bizim bugünlere gelmemize vesile olan Belediye Başkanımız Osman Develioğlu’na huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun. Bugüne kadar yanımızda olan ve son organizasyonda katkılarını esirgemeyen, ilçe protokolümüze, kulüp yöneticileri, çalışanları ve sporcularımıza, sponsor firmalarımıza, gazetecilerimize, her zaman bizi manşetlerine taşıyan Gazete 365’e ve tüm katkısı olanlara teşekkür ediyorum. Allah tüm başkanlara sizin gibi yar ve yarenler nasip etsin” diye konuştu.

2018/02/2018-02-06-17-44-34.jpg

Konuşmasının ardından Başkanvekili Selahattin Uyan ve protokol üyeleri ile birlikte organizasyona katkısı olan isimlere, sponsorlara hediye ve teşekkür beratlarını veren Başkan Yusuf Yıldırım, gazetecileri de unutmadı. Program; hep birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. >365/Haber Merkezi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here