Erkullar Sürücü Kursu

2
1304
Erkullar Sürücü Kursu

Şirketimiz aile şirketi olup Daha önce Hafriyat, İnşaat ve Mobilya sektöründe hizmet vermekte 27.06.2002 tarihinden itibaren de Eğitim ve Öğretime kendi binamızda hizmet vermeye başladık.

Bu eğitimimiz Motorlu Taşıt Sürücü Kursu olarak başlamıştır.

Deneyimli kadromuzla ERKULLAR SÜRÜCÜ KURSU tüm Özel Kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığının denetim ve gözetimi altında hizmet etmektedir.

Kursumuzda B (otomobil) , A2 (motosiklet) , E (kamyon, otobüs) sürücü sertifikası verilmektedir.27’şer kişilik klimalı sınıflarda genç, profesyonel, uzman bir kadro ile son model araç ve gereçler ile eğiti verilmektedir.

Erkullar sürücü kursu kursiyerlerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi ve bu bilinçte olan profesyonel sürücüler yetiştirme amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü nesih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Bu aile ortamı ve deneyimli kadromuz sayesinde sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranı yakalayan ERKULLAR SÜRÜCÜ KURSU sizlerinde katılımıyla mutluluk duyacaktır.

EHLİYET RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çalışma Saatleri : 09:00 – 20:00

Sürücü Kursu’muzun Adres Bilgileri

Telefon : 0 212 552 00 01 – 0 212 552 49 79
Fax : 0 212 552 79 86
Websitesihttp://www.erkullar.com/
Adres : Yıldırım Beyazıt Cad.No.81/5 Merkez Camii Karşısı (Evkur Üstü) Yenibosna / İSTANBUL

Sürücü Kursu’muzun Harita Bilgileri

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here