Galatasaray Sürücü Kursu

2
1366

1993 yılında kurulan Özel Yeni Galatasaray Sürücü Kursu, kurumsal alanda kalite, güven ve sonuç odaklı hizmetlerini vermeye devam etmekteyiz. Sınıflarımızdaki kaliteyi teknoloji ile bağdaştırarak Uzman Kadrolarımız ile sürücü adaylarımıza profesyonel anlamda eğitimler vermekteyiz.

Kurumsal kimliğimizi daime ön planda tutarak ve aynı zamanda sürücü adaylarımıza güler yüzlülüğümüzü ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızı hiçbir zaman eksik bırakmadık. Adaylarımızı yormayacak şekilde ekonomik anlamda hizmet vermekten vazgeçmedik. Ehliyet sahibi olan adaylarımızın övgüyle yaklaşımları ve vermiş oldukları olumlu referansları kurumumuzu ayrıca mutlu etmiştir.

23 yıllık tecrübemiz ile emin adımlarla sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yönünde ilerlemekteyiz.

ONLİNE EHLİYET KAYDI YAPTIRMAK İÇİN TIKLAYIN

EHLİYET RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çalışma Saatleri : 09:00 – 20:00

Sürücü Kursu’muzun Adres Bilgileri

Telefon : 0212 639 23 13
Cep :
Websitesihttp://www.galatasaraysurucukursu.com/
Adres : Şirinevler Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Meriç Sokak, Halis Ahmet İş Merkezi. No:6 Kat: 7 Bahçelievler, İstanbul

Sürücü Kursu’muzun Harita Bilgileri

2 YORUMLAR

  1. Galatasaray sürücü kursu üyesi olarakdan sizlere tavsiye vermek isterim.Galatasaray sürücü kursu başarılı bir sürücü kursu olmak için elinden geleni yapmıştır ve en iyisini beğeniyoruz.

  2. Galatasaray sürücü kursunun başarılı olduğuna inanıyorum üyesi olarak 1 ay önce başvuru yaptım teşekkür ederiz bahsettiğiniz bilgiden dolayı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here