Hotel Osaka Airport

8
1132

Yenilenerek Mart 2014’de yeniden hizmete geçen Hotel Osaka Airport 1 Suit,2 Deluxe ve 63 odası ile değerli misafirlerine oda kahvaltı konaklama hizmeti sunmaktadır.

Hotel Osaka Airport 1 Suit, 2 Deluxe olmak üzere toplam 63 adet odası ile değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

CNR Expo Fuar Merkezi ve İstanbul’un en büyük fuar ve sergi alanı olan TÜYAP Fuar Merkezi’ne otelimiz’den ulaşım oldukça kolaydır.

Her türlü konforunuzun özel olarak düşünüldüğü otelimizde kendizi özel hissetmek için isteklerinizi bize iletmeniz yeterlidir.

ONLİNE REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

OTELİMİZİN HARİTA BİLGİLERİ

Otelimizin İletişim Bilgileri

Telefon : 0212 639 20 60 – 90
Adres : Hürriyet Mahallesi. Dumlupınar Caddesi. No: 28 Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

8 YORUMLAR

  1. Türkiye geneli otellerinizde misafiriniz olma şansım oldu severek kaldığım bir kurumsunuz en kısa sürede tekrar misafiriniz olacagım iyi çalışmalar.

  2. Çok memnun kaldım fiyatına göre süper bir otel Yemek kalitesi çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese temizlik görevleri itinalı ailecek cok memnun kaldık

  3. 2 günlük kaldığım otelinizden hoşnut ayrıldığımı söyleye bilirim tüm calışanlarınız işlerinde gayet başarılılar kaldıgım iki gün sonu otelinizden memnun ayrıldım tekrar görüşme dilegiyle

  4. Her hafta kalmak için geliyorum çünkü evden biraz uzaklaşmam rahat etmem gerekiyor iş gereğide var bekar olduğum için bunu değerlendirmem gerekiyor biraz gezmem gerekiyor ben beğeniyorum oteli biraz daha oda içi gösteriş gerekli çook sade ama genede tercih ediyorum memnunum sizide davet ederim .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here