Bilgi Evi Hakkında

Hürriyet Bilgi Evi, 12 adet Bilgisayar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Bilgisayar sınıflarında çocuklarımız güvenle internet ortamında dolaşabilir.

Öğretmenlerinin verdiği ödevlerini rahatlıkla araştırmalarını yapabilirler.

Üretmek istedikleri projeleriyle öne çıkan Bilgi evimiz, Başarılı çalışmalarıyla öğrencilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Birimlerimiz

Gençler! Bahçelievler Bilgi Evleri, okul dışındaki vakitlerinizi faydalı, eğlenceli ve eğitici faaliyetlerle geçirebileceğiniz şekilde sizler için tasarlanmıştır.

Kütüphaneler

Üyelerimizin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte ve sayıda kitap bulunmaktadır. Kitaplar üyelerin rahatlıkla ulaşıp alabilecekleri noktalarda bulunmakta olup, üyelerimiz okumak istedikleri kitapları seçerek kütüphanede vakit geçirebilmektedirler. Üyelerimiz ayrıca ödev ve araştırmalarını kütüphanede bulunan kaynaklardan faydalanarak yapabilmektedirler. Kütüphane personelimiz üyelerin talepleri doğrultusunda kitap bulma veya ödev araştırma konularında yardımcı olmaktadır. Okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için öğrenciler öncelikle Kütüphane Bölümü’ne yönlendirilmektedir. Üyelerimiz ayrıca 15 gün süreyle kitap ödünç alabilmektedirler.

Bilgisayar Laboratuvarı

Üyelerimiz kendileri için özel olarak düzenlenen Bilgisayar Laboratuarları’nda internetten ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Temiz internet sayesinde araştırmalarını güvenli şekilde yapabilir, ödevlerinin çıktısını alabilir ve bilgisayar konusunda kendilerini geliştirebilirler.

Atölyeler

Üyelerimizin kulüp faaliyetlerini yürüttükleri, zekâ oyunları oynadıkları sosyal aktivite mekânlarıdır. Atölyelerimiz üyelerimizin dünyalarını yansıttıkları ve kendilerini en iyi ifade ettiği yerlerdir. Atölye çalışmaları haftalık program doğrultusunda yürütülmektedir. Üyelerimizin yapmış olduğu resim, el sanatları, şiir, kompozisyon ve araştırma çalışmaları Bilgi Evi panolarımızda sergilenerek üyelerimizin yeteneklerini göstermelerine fırsat verilmektedir.

 

Üyelik için Gerekli Şart ve Evraklar

 • Bahçelievler’de ikametgah etmek.
 • Bahçelievler’de okul’da öğrenci olmak.
 • 3 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Bahçelievler Bilgi Evleri haftaiçi her gün ve Cumartesi günleri 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bilgi Evi İletişim Bilgileri

Adres: Hürriyet Mahallesi, Hisar Sokak Bedriye Yılmaz Aile Sağlığı Merkezi Arkası Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon: 0212 653 88 73

Bilgi Evi Krokisi

 

16 YORUMLAR

 1. bilgi evine yazıldığımdan beri derslerim düzene önceden her lşeyim karma karışıktı şimdi daha düzenli ve güzelCool babna o kadar çok şey kazandırdı anlatamma o yüzden bütün hocalarıma teşekkür ederim

 2. Hürriyet Bilgi Evi calışanları çok duyarlılar.Kendimi en çok mutlu hissettiğim çok yakın bir dostuma ziyarete gidiyormuşum gibi hissetiğim bir ye

 3. Hürriyet Bilgi Evi güzel bir bilgi evidir hocaları cok başarılıdır öğrencileride ayrı bir yeri vardır <3 tavsiye ederim her cocukun gitmesi gereken bir yer.

 4. Bilgi evi çok başarılı ve çocukların kendi derslerine hem yardımcı oluyor hemde kendilerini geliştiriyorlar.Hocalar da çok bilgili ve eğitimlilerdir.

 5. Bende TEOG’dan yüksek puanlar alıyorum hemde bilgi evleri yeterli oluyor dersane falan deil bu seferkinde daha yüksek alacağıma inanıyorum 🙂

 6. Hürriyet bilgi evi çok başarılı bence arkadaşlarımla biz tavsiye ediyoruz hem aile sağlık merkezimizin arkası hemde okulumuzun aşşağısı çok yakın 🙂

 7. Bence bilgi evi olarak iyi bir bilgi evi başarılı ve güzel konforlu ben tavsiye ederim ki neden etmeyeyeyim ben destekliyorum başarılı oldunuğunu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here