Hakkında

Kocasinan Merkez Mahallesi Kandil Sokak’ta kurulan Kocasinan Kültür Merkezi, 8 bin metrekare alanda yapıldı. Üç kat, 2 bodrum ve zemin kattan oluşan binada, 35 araç kapasiteli otopark ve sığınak, 85 kişilik ve 53 kişilik 2 sinema salonu, fuaye, kafeterya, 2 jimnastik salonu, bay-bayan soyunma odaları ve mescit yer alıyor.

Giriş zemin katta, idari bölüm, kapalı sergileme alanı, bilgisayar atölyesi, bilgi evi, kütüphane, birinci katta, 237 kişilik çok amaçlı salon, sahne hazırlık ve kulis, fuaye, sivil toplum kuruluşları odaları, ikinci katta, 6 adet atölye, eğitmenler odası, bekleme odası, üçüncü katta ise, restoran, mutfak, toplantı odası bulunuyor.

Kocasinan Kültür Merkezi Bilgileri

Adres : Kocasinan Merkez Mahallesi, Kandil Sokak Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon : 0 212 484 38 21

12 YORUMLAR

  1. kültür merkezi çok güzel bir merkez içerisinde yapılan çeşitli etkinlikler hem bize hemde çocuklarımıza çok faydalı oluyor be eğleniyorlar aynı zamanda da çok eğiticidir.ben çok memnunum.sık sık gidiyoruz.

  2. kültür merkezi çok başarılı ve güzel bir merkez içerisinde birçok faaliyet yapılabiliyor.bilgi evi,sahne ve kulis var çok güzel oyuncular var.ben vakit buldukça gidiyorum.çok memnunum.

  3. tiyatro oyuncusuyum her hafta kendimi geliştiriyorum. özellikle güzel bir yer. eskiden önünden geçiyordum şimdi ise oyuncuyum teşekkürler kocasinan kültür merkezi

  4. Kültür ve sanat adı altında açılan görsel ve ciddi emek verilmiş planlı yapıyı bügün gidip gördüm fakat sanat adına hiç bir etkinlik göremedim.Umarım en kısa zamanda çocuklarımıza ve halkımıza ve gençlerimize resmî sevdirecek bir etkinlik yada atölye ortamı hazırlarsınız.

  5. HER ŞEYİYLE ÇOK GÜZEL DE O ÇALIŞANLAR NE ÖYLE BÖYLE BİR VASIFSIZLIK YOK DANIŞMADAKİ KADINLAR DEDİKODUDAN PARA KAZANIYO GALİBA GÜVENLİKÇİSİ DESEN İŞİ İÇERİ GİRENLERİ KONTROL ETMEKKEN KENDİ KENDİNE MUHABBET EDİYO.KAPIDA KENDİNE AİT YER HARİÇ HER YERDE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here