Mc Donald’s Bahçelievler Şubesi, Dünyanın en değerli markalarından biri olan McDonald’s, Türkiye’de Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında 1986 yılından bu yana ülkemizde faaliyet göstermektedir. McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir.

Sağlıklı bir yaşamın aktif bir hayat tarzı ile desteklenmesi gerektiğine inanan McDonald’s, gıda güvenliğine sahip ürünlerin düzenli ve dengeli tüketilmesini teşvik ettiği gibi tüm dünyada sporun da en büyük destekçilerinin başında gelir. FIFA ile Dünya Kupası, UEFA ile Avrupa Futbol Şampiyonası’nın destekçisi olan McDonald’s, 1976 yılından beri olimpiyatların da en önde gelen sponsorlarından biridir.

Online Sipariş

Görüş ve Öneri Formu


Koçtaş AVM

Adres: Yıldırım Beyazıd Cad. No:1 – Yenibosna – Bahçelievler / İstanbul (Avrupa)
Sipariş Hattı: 444 62 62
Çalışma Saatleri: Her gün: 10:00 – 22:00
Hizmetler: AloServis, AVM

Haritası;


Metroport AVM

Adres: Eski Londra Asfaltı Kültür Sokak No:1 Kat :2 – Bahçelievler / İstanbul (Avrupa)
Çalışma Saatleri : Her gün: 10:00 – 22:00
Hizmetler: AVM

Haritası;


Yayla

Adres: Adnan Kahveci Bulv. No:93 – Yayla – Bahçelievler / İstanbul (Avrupa)
Sipariş Hattı: 444 62 62
Çalışma Saatleri : Her gün: 07:30 – 02:00
Hizmetler: Mcd Cafe, Arabaya Servis, AloServis

Haritası;

Tag: mc donalds nerede, mc donalds sipariş, mcdonalds, mcdonalds ara, mcdonalds email, mcdonalds fiyatları, mcdonalds iletişim, mcdonalds kampanya, mcdonalds sipariş hattı, mcdonalds tel, mcdonalds ıletısım, bahçelievler 7. cadde mcdonalds, bahçelievler mc donalds doğum günü, bahçelievler mc donalds telefon numarası, bahcelievler mcdonalds numarasi, mc donalds bahçelievler istanbul tel, mc donalds sipariş hattı bahçelievler, mcdonald’s bahçelievler numara, mcdonalds bahçelievler, mcdonalds bahçelievler 7.cadde, mcdonalds bahçelievler istanbul, mcdonalds bahçelievler metroport, mcdonalds bahçelievler sipariş, mcdonalds bahçelievler şubesi, mcdonalds bahçelievler tel, mcdonalds bahçelievler telefon, mcdonalds bahçelievler yayla, mcdonalds bahçelievler yayla telefon

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here