14.550 m² inşaat alanlı olup, 2.bodrum katı 92 araçlık kapalı otopark, 380 kişi tribün kapasiteli yarı olimpik yüzme havuzu, 615 kişi tribün kapasiteli spor salonu, fitness salonu, türk hamamı, sauna, bowling, buz pateni, bilardo, hakem, sporcu soyunma odaları, idari bölüm ve eğitmen odalarından oluşmaktadır.

2017 yılı Spor Tesisleri Ücret Tarifesi

Normal

İndirimli

HAVUZ

70 TL

50 TL

Fitness

70 TL

50 TL

Havuz + Fitness

120 TL

90 TL

Hamam + Sauna + Fin Hamamı + Fıtness

180 TL

150 TL

 

Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Yüzme Seansları

bahcelievler-hasan-dogan-spor-kompleksi-yuzme-seanslari

Kayıt İçin Gerek Evraklar

 • Kimlik Fotokopisi
 • İkametgah veya Fatura İbrazı
 • Sağlık Raporu
 • 3 Adet Fotoğraf
 • Ücret Ödeme Belgesi
 • İndirim Belgesi
 • Başvuru Formu

Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi İletişim Bilgileri

Adresi : Yenibosna Merkez Mahallesi. Ziya Taşkent Sokak. No:3 Bahçelievler / İSTANBUL
Telefonu : 0 212 651 21 44 – 651 21 45
Telefon 2 : 0212 656 56 28

Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Harita Bilgileri;

17 YORUMLAR

 1. Mesala çok temiz desem,haksızlık etmem, kaliteli nezih bir ortam, havuz U kullanıyordum, şimdi fitness geçtim her yeri temiz ve güse

 2. Büyük yeni ve başarılı bir tesis Sabahın erken saatlerinde soyunma odalarına ufak temizlik sıkıntıları var ama üyeyim ve genel olarak memnunum

 3. Bütün yüzme havuzları öğrenci kız erkek saatleri hepsi aynı saatlere denk geliyor. . Spor komplekslerinin Havuz saatlerini faklı saatlerde olsa da seçme şansımız olur. .. haftasonu muzu öldürmeyiz

 4. Spor kompleksi temiz ve personelleri,hocaları deneyimlidir.Kayıt yaptırmaya gittiğimde çok güleryüzlü karşıladılar ve yardımcı oldular.Soyunma kabinleri çok temizdir.

 5. spor kompleksi çok temiz başarılı ve güzel bir komplekstir.hocaları çok başarılı bir şekilde öğretiyorlar.insanlara güleryüzlü davranıyorlar.Yüzme havuzu çok temiz ve güzeldir.herkese tavsiye ederim.

 6. Yavaş yavaş öğreniyorum daha ne olsun arkadaslar herkeze şiddetle tavsiye ederim. Beni başarılı geliştiriyorlar bence sizde bir deneyin derim.

 7. Muhsin Yazıcıoğlu güzel bir spor kompleksi ben beğendim tavsiye edermiyim tabiki de ederim memnun kaldım sizlere şiddetle tavsiye ediyorum mutlaka gelin derim yani.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here