Önce iftar, sonra nöbet

0
438

CHP Bahçelievler İlçe Örgütü mensupları hep birlikte iftar yaptı. İftar programda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan’da, partilileri adalet nöbeti tutmaya davet etti

CHP Bahçelievler İlçe Başkanlığı, partiye gönül verenleri iftarda bir araya getirdi. Milli Egemenlik Parkında verilen iftar yemeğine Yenibosna Merkez Mahallesi Muhtarı Ali Osman Kayacan, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı E. Memduh Tüzün ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı.

İftar davetine icap edenlere hitaben bir konuşma yapan CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, şunları söyledi: “Bu mübarek Ramazan ayında sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Bahçelievler’de barışı, kardeşliği, yoldaşlığı, dostluğu daha da ileri götürmek için bu tür organizasyonlarımız daima sürecek. Ben bu organizasyona destek veren Ataşehir Belediye Başkanımız Battal İlgezdi ve Bakırköy Belediye Başkanımız Bülent Kerimoğlu’na huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum.”

‘ADALET NÖBETİNE DAVET EDİYORUM’
“Genel başkanımız Ankara’dan İstanbul’a adalet yürüyüşü başlattı. Bu yürüyüşümüze tüm milletimiz destek veriyor. Bizler de İstanbul örgütleri olarak Maçka Demokrasi Parkı adalet nöbetimize devam ediyoruz. Sonuna kadar adaleti savunacağız. Biz kimse için özel bir adalet istemiyoruz. Biz tüm toplum için adalet istiyoruz. Sizleri Maçka Demokrasi Parkı’ndaki adalet nöbetimize davet ediyorum.”
Kadın Kolu Başkanı Hülya Oğuz ve Gençlik Kolu Başkanı Berkan Erdoğan’da iftar organizasyonuna katkı sağlayan isimler oldu.

Kaynak: BahçelievlerExpress

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here