Hastanemiz Hakkında

1994’ten 2014’e; Nisa Hastanesi, 1994 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda hizmet vermektedir.

21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran Nisa Hastanesi, İstanbul’da ilk açılan özel hastanelerden biri olarak başarı grafiğini hep yukarı taşımıştır.

Kendini sağlığa adayan Nisa Hastanesi çalışanlarının en önemli amacı; “Nisa Hastanesi” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, Nisa Hastanesi’ni bulunduğu bölgede öne çıkarmış, sadece Türkiye’de değil, bulunduğu coğrafyanın önemli bir bölümüne iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Nisa Hastanesi’nin hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

KISAYOLLAR

BÖLÜMLERİMİZ

Anestezi ve Reanimasyon
Ağız, Diş, ve Çene Hastalıkları
Acil Servis
Ameliyathaneler
Beyin, Omirilik ve Sinir Cerrahisi
Beslenme ve Diyetetik
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Check-Up
Cildiye
Çocuk
Çocuk Cerrahisi
Dahiliye
Doğumhaneler
Deri ve Zührevi Hastalıklar
El Cerrahisi ve Mikrocerrahi
Endoskopik Girişimler
Enfeksiyon Hastalıkları
Endoskopik Cerrahi ve Endoskopik Girişimler
Erişkin, Koroner, Cerrahi Yoğun Bakım
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyom
Genel Cerrahi
GözGöğüs Hastalıkları
Gastroenteroloji
Güzellik ve Zayıflama
Kadın Hastalıkları ve Doğum
KBBKardiyoloji
Koroner ve Erişkin Yoğun Bakım
KBB Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi
Laboratuar
NörolojiNefroloji
Ortopedi ve Travmoloji
Plastik Cerrahi
Psikiyatri
Psikoloji
Radyoloji
Üroloji
Yenidoğan BakımYenidoğan Yoğun Bakım

Haritası;

Hastanemizin İletişim Bilgileri

Telefon Numarası : 0 212 454 44 00
Fax Numarası     : 0 212 452 33 36
E-Mail Adresi     : [email protected]
Website Adresi : http://www.nisahastanesi.com/
Hastane Adresimiz   : Fatih Caddesi – Yenibosna  / İstanbul

14 YORUMLAR

  1. Özel Nisa Hastanesinde tedavi gördüğüm dahiliye bölümü doktorum ve ekibine sonsuz tesekkür ederim sIcakkanlı ve sevecen yaklaşımları sayesinde hastane ortamının kasvetli durumunu tahammülkar kıldıkları için teşekkür ederim

  2. Özel Nisa Hastanesi çok değerli bir hastanedir.bu hastanedeki doktorlar hastalarıyla çok güzel ilgileniyorlar.bu hastaneyi daha önce bilmiyordum.Ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim çok memnum kaldım.Artık bende herkese tavsiye ediyorum.bütün elemanları çok güleryüzlüdür.

  3. Dun aksam babami goturdugum hastane. kalbimi fethettiler bildiginiz. acile gittigimiz icin sadece hemen isim ve iletisim bilgilerini falan alip muayene ucretini soylediler ve ”cikarken” odenecek dediler.olması gerekendi daha önce hic karşılaşmamıştık böyle birşeyle

  4. Karım burada doğum yaptı hiç zorluk yok burayı tavsiye ederim yani nisa hastanesi başarılı ya teşekkür ederim <3 doktorlara.

  5. Kadin dogum dr u Murvet Hakyemez cok iyi ve basarili bir dr.iki dogumumu da adiyamanda ikamet ettigim halde gelip kendisinde yaptim .cok cok cok memnunum .hastanede süper. Biraz küçük olabilir.ama bence verdikleri emek onlari inanin gormemenizi sagliyor.iyiki varlar.

  6. Ben kadin dogum seymin hanima gidiyorum bu zamana kadar denilene gore cok sira beklmedm ama biraz islemler alel acele yapiliyo bu benimde hosuma gitmiyor ama ne desem guzelce cevabini aliyorum, temizlik acisindan gayet temiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here