Dürüst, açık, net ve güven verici duruşuyla müşterilerinin, tedarikçilerinin ve toplumun saygısını kazanan İNANLAR; insana odaklı misyonunu, sürdürülebilir kaliteye öncelik veren çalışma anlayışını, nitelikli insan gücünü gelişen teknolojiyle birleştiren çalışma şeklini ve deneyimini otomotiv sektörüne de aktarmak üzere harekete geçmiştir.

2013 yılı itibariyle İNANLAR Renault ve Dacia markalı otomobillerin yetkili satış ve servis hizmetleri sağlayıcısı rolünü üstlenmiş bulunmaktadır. Otomotiv sektöründe de lider ve saygın kuruluşlar arasına girmeyi hedefleyen İNANLAR; müşterisine verdiği değer politikasını, dünyanın bu iki önemli markasının 1. el ve 2. el satışlarına aynen taşıyor. Satış sonrasında orjinal yedek parçalar, üst düzey teknoloji, profesyonel bir ekip ve geniş bir servis ağıyla İNANLAR ayrıcalığı bakım ve servis hizmetlerinde de devam ediyor…

İnanlar Otomotiv, showroom’unda modeller hakkında bilgi alabileceğiniz genç ve eğitimli satış temsilcileri tüm sorularınızı yanıtlayacaklardır. Kampanyalar, kredilendirme, takas ve Renault Mais güvencesi gibi konularda sizleri bilgilendireceklerdir.

VERDİĞİ HİZMETLER

  • Yeni araç satışı
  • Servisler

İletişim Bilgileri

Adresi : Çobançeşme Mahallesi. Gençosman Sokak .No:14 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul
Telefon : 0 212 653 87 43
Fax : 0 212 653 87 43
Websitesi : İnanlar Otomotiv
Mail Adresi[email protected]

Harita Bilgileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here