Bilgi Evi Hakkında

Soğanlı Bilgi Evi, Miniklerimize 10 tane Bilgisayar ile zengin kütüphaneye sahip 3400 adet kitapla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Birimlerimiz

Gençler! Bahçelievler Bilgi Evleri, okul dışındaki vakitlerinizi faydalı, eğlenceli ve eğitici faaliyetlerle geçirebileceğiniz şekilde sizler için tasarlanmıştır.

Kütüphaneler

Üyelerimizin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte ve sayıda kitap bulunmaktadır. Kitaplar üyelerin rahatlıkla ulaşıp alabilecekleri noktalarda bulunmakta olup, üyelerimiz okumak istedikleri kitapları seçerek kütüphanede vakit geçirebilmektedirler. Üyelerimiz ayrıca ödev ve araştırmalarını kütüphanede bulunan kaynaklardan faydalanarak yapabilmektedirler. Kütüphane personelimiz üyelerin talepleri doğrultusunda kitap bulma veya ödev araştırma konularında yardımcı olmaktadır. Okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için öğrenciler öncelikle Kütüphane Bölümü’ne yönlendirilmektedir. Üyelerimiz ayrıca 15 gün süreyle kitap ödünç alabilmektedirler.

Bilgisayar Laboratuvarı

Üyelerimiz kendileri için özel olarak düzenlenen Bilgisayar Laboratuarları’nda internetten ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Temiz internet sayesinde araştırmalarını güvenli şekilde yapabilir, ödevlerinin çıktısını alabilir ve bilgisayar konusunda kendilerini geliştirebilirler.

Atölyeler

Üyelerimizin kulüp faaliyetlerini yürüttükleri, zekâ oyunları oynadıkları sosyal aktivite mekânlarıdır. Atölyelerimiz üyelerimizin dünyalarını yansıttıkları ve kendilerini en iyi ifade ettiği yerlerdir. Atölye çalışmaları haftalık program doğrultusunda yürütülmektedir. Üyelerimizin yapmış olduğu resim, el sanatları, şiir, kompozisyon ve araştırma çalışmaları Bilgi Evi panolarımızda sergilenerek üyelerimizin yeteneklerini göstermelerine fırsat verilmektedir.

Üyelik için Gerekli Şart ve Evraklar

 • Bahçelievler’de ikametgah etmek.
 • Bahçelievler’de okul’da öğrenci olmak.
 • 3 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Bahçelievler Bilgi Evleri haftaiçi her gün ve Cumartesi günleri 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bilgi Evi İletişim Bilgileri

Adres: Soğanlı Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Cd. No:19, 34183 Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon: (0212) 644 42 14

Bilgi Evi Krokisi;

 

18 YORUMLAR

 1. Soğanlı Bilgi Evi Furkan Özeren’in velisiyim. Bilgi evi çocuklarımı bilgilendirdiği için seviyorum. Mutluyuz. Öğretmenlerinden memnunuz. Bütün öğretmenlere teşekkür ederi.

 2. Öğretmenlerin iyi ve fedakar olmaları çocuklarıma faydalı olması beni mutlu ediyor. Mutlu olunca da her şeyi seviyorum. İyi ki var. Sebep olanlardan Allah razı olsun.

 3. Bilgi evini seviyorum çünkü çocuklarım için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Çeşitli faaliyetleri var. Öğretmenleri çok iyi bu yüzden seviyorum. Sevgilerimle

 4. Bilgi evi oğluma derslerinde yardımcı oluyor. Boş zamanlarında geliyor diğer aktivitelere katılıyor. Boş zamanını değerlendiriyor

 5. Aradığım her kitabi burda buldum ve ders çalışa bilmem için çok sakin ve güzel bir yer her zaman burayı tercih ediyorum ve çok düzenli bir bilgi evi

 6. Soğanlı bilgi evi öğrencilerin derslerine yardımcı olması bakımdan çok iyidir.öğrenciler istedikleri kitap,argüman ve bilgiye kolaylıkla uğraşabiliyor.hem ben hem de çocuğum çok memnundur.

 7. bilgi evi çok başarılı ve güzel oğlum çok seviyor.okuldaki derslerine de yardımcı oluyor.boş zamanlarını da değerlendirme fırsatı buluyor.çok memnunuz.hocaları da çok bilgilidir.

 8. internet cafelere vericeğiniz parayı kitap alın cocuklara bence ve bilgievlerine gonderin bilgi evimükemmelbişli çok çabuk istediğiniz bilgiye ulaşabiliyosunuz.

 9. Soğanlı bilgi evinde istediğiniz gibi çalışabilirsiniz kimse size bulaşmaz bir şey yapmaz ki yapamaz da saten ben tavsiye ederim ders çalışmak için iyi bir bilgi evi :).

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here