Hakkımızda

Resimler ve Türkiye size sıcak bir karşılama istemektedir. Biz ana tur operatörleri, Seyahat Acentesi, TÜRSAB Türk Seyahat Acenteleri Birliği, Seyahat Acenteleri üyesinin ASTA American Society, EtOA Avrupa Tur Operatörleri Birliği, Atta Macera Seyahat Birliği ve Türkiye’de yer alan WRTA Dünya Dini Seyahat Birliği üyesi üyesi.

Bizim Lisans numarası Resimler ve Türkiye’nin & murti en Turu ittifak grubu altında kayıtlı, 5291 olduğunu. Ayrıca dünyanın en eski ve en büyük uluslararası ekoturizm dernek Uluslararası Eko-Turizm Derneği gurur üyeleridir. KRAVAT bilgi ve savunma birleştiren toplulukların korunması ve sürdürülebilir seyahat küresel kaynağı olmayı amaçlamaktadır.

Biz, Türkiye’de farklı hedeflere 800’ün üzerinde farklı turlar 2000 Oteller, 500 Villas and 200 Yat Cruises teklif Mısır ve Yunanistan.

Turlarımız ve güzergahlar 6000’den fazla turist görüş ve eleştirmenler uygun olarak hazırlanır. Biz dikkate alınması ve kabul her e-posta, faks ve geri bildirim formunu mevcut turları rafine ve beklentilerinizi karşılamak için yeni turlar geliştirdik.

Bizimle tur rezervasyon yaparken hiçbir söz her yönüyle kırılacak bizim garanti keyifli zaman için dikkate alınmış olup, tüm zor işleri sizin adınıza yapılır var. Resimler ve Türkiye’yi düşünün.

Biz dost ve hizmetinizdedir. Biz hizmet kalitemizi artırmaya yardımcı ve gelecekteki turlarını oluşturmak için, fikirlerinizi dinlemek için buradalar. Biz eleştiri ve görüşlerinizi teşvik ediyoruz. Hayallerinizi Türkiye’de gerçeğe yapmak için, hayatımız Seyahat Dükkanı Türkiye’yi seçin!

İletişim Bilgileri;

Adres: Şirinevler Mah. Adnan Kahveci Blv. 184 Karanfil İş Mrk. K:4 D:6 Bahçelievler, İstanbul
Telefon: 0212 632 9504

Haritası;

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here