Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi

6
10563

Hastanemizin Tarihçesi

Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi kuruluşundan bu yana geçen 27 yılda oldukça önemli mesafeler ve gelişmeler kaydettik. Resmi senedimizde yazılı hedef ve amaçlarımızın “böbrek nakline fiilen başlamış olmak” dahil hepsine ulaştık. Bu başarı çizgisini hep beraber yakaladık. Gurur duyuyoruz. 27 sene evvel Resmi Senedimizi kaleme aldığımızen mutlu bir olay… Ancak bizi sağlık sektöründe en üst düzeye getiren ve ödülleri almada ütopik görünen bu hedefleri 27 sene gibi nispeten kısa bir sürede yakalamış olmak hakikatmızı sağlayan bu çizgi acaba bize yetmeli mi? Cevabı bence “kesinlikle hayır”.

İşte bu gerçekten yola çıkarak Yönetim Kurulumuzda aldığımız karar gereği kuruluşumuzdan 17 yıl sonra küreselleşen dünyada, değişimi yaşayan Türkiye’mizde, misyonumuzu yeniden tanımlamaya ve 5-10 yıllık vizyonumuzu saptamaya yöneldik. Bir atölye çalışmasından sonra biz Yönetim Kurulu üyeleri ve üst düzey profesyonel kadromuz hizmetlerimizi çeşitlendirmeye ve daha da genişletmeye karar verdik.

ONLİNE BAĞIŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Haritası;

Hastanemizin İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Günes Sokağı, (Eserkent Sitesi Yanı), 34590 Bahçelievler /İstanbul
Telefon: 0212 507 99 50
Fax: 0212 505 08 37
Mail Adresi[email protected]
Websitesihttp://www.tbv.com.tr/

6 YORUMLAR

  1. Bizim amcamız böbrek bağışlamıştı çocuk kurtarmıştı sizde bağışlayın böbreğinizi onlarca çocuk kurtulsun tavsiye ederim.

  2. Burası çok kaliteli hizmet veren bir vakfa bağlı hastahane, Şehit ailelerine ve Gazi yakınlarına ücretsiz tam hizmet veren ender hastahanelerden biri.
    Ancak şuanda Memorial aldı galiba. Şuanda düzen nasıl bilmiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here