WOW İstanbul Hotel

11
1343

İSO 9001 ve İSO 10002 belgelerine sahip olan tesisimiz, aynı kompleks içinde yer alan; 4 yıldızlı WOW Airport Hotel, 5 yıldızlı WOW Istanbul Hotel ve WOW Kongre Merkezi ile iş dünyasına hizmet veriyor.

WOW Istanbul Hotels & Convention Center, her gün yaklaşık 113 ülkeye uçuşun gerçekleştiği Atatürk Havalimanı’na sadece 1 km ,önemli fuarların gerçekleştiği Istanbul Fuar Merkezi ve CNR Expo Center’a ise yürüme mesafesinde.

Şehir merkezi ile bağlantılı metro durağı da, tesis bahçesinde yer alıyor. Istanbul’un konaklamalı en büyük kongre merkezi unvanına sahip olan WOW Istanbul Hotels & Convention Center, 4 ve 5 yıldız konaklama seçeneğinde toplam; 635 oda , 8.500 metrekare etkinlik alanında toplam 34 toplantı salonu ve 6.500 kişi kapasitesi ile misafirlerine hizmet veriyor.

Kompleks içinde bulunan ve iki bloktan oluşan kongre merkezi, benzeri olmayan özellikleri ile misafirlerine hizmet veriyor.

ONLİNE REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

OTELİMİZİN HARİTA BİLGİLERİ

Otelimizin İletişim Bilgileri

Telefon : 0212 468 50 00
Adres : Yeşilköy Mahallesi Atatürk Cad. 34149 No:15-17-19 Bakırköy İstanbul TÜRKİYE

11 YORUMLAR

  1. İlk giriş anından itibaren sizi sarıp sarmalayan tam bir aile oteli bu kadarını ummuyorduk açıkcası arkadaşlarımızla geldik memnun kaldık herkese tavsiye ederiz

  2. WOW otele ilk defa geldik gerçekten çok memnun kaldık çocuklar için güzel aktiviteler var çocuk ve yetişkinler için var. hizmet son derece iyi personeller güleryüzlü ve çok ilgili evimdeki rahatlığı burada hissettik herkese tavsiye ederim

  3. Burada olmaktan buradaki atmosferi tatmaktanda son derece memnunuz yemeklerinde personelin ilgi ve alakasından tutun herşey çok güzel bütün yaş kesimlerine de hitab ediyor sanmayın sadece yaşlı kesim gelir diye biz burada olmaktan çok memnunuz

  4. ismi kendisi gibi içeriye girdimmi direk ister istemez woooww diye bir içten ses geliyor. :d onun yuzunden otel lazımsa direkmen wow oteli tercih ederim ben 1 gün kaldım ücreti ne ucuz ne pahalı. kesinlikle denemenizi isterim.

  5. wow istanbul hoteli çok severim ben 10 gün kaldım muhteşem güzel ve başarılı ben teşekkür ederim hotel çalışanlarına .

  6. WOW istanbul hotel saten iyi bir kapasiteye sahip bence konforlu sizde gelin isterseniz tavsiye tercih ederim memnun edici ve güzel odaları var [MUTLAKA GELİN :D] …

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here