Bilgi Evi Hakkında

Zafer Bilgi Evi 12 adet Bilgisayar ile hizmet vermeye devam ediyoruz.Bilgisayar sınıflarında çocuklarımız güvenle internet ortamında dolaşabilir.Öğretmenlerinin verdiği ödevlerini rahatlıkla araştırmalarını yapabilirler. Üretmek istedikleri projeleriyle öne çıkan Bilgi evimiz, Başarılı çalışmalarıyla öğrencilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Birimlerimiz

Gençler! Bahçelievler Bilgi Evleri, okul dışındaki vakitlerinizi faydalı, eğlenceli ve eğitici faaliyetlerle geçirebileceğiniz şekilde sizler için tasarlanmıştır.

Kütüphaneler

Üyelerimizin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte ve sayıda kitap bulunmaktadır. Kitaplar üyelerin rahatlıkla ulaşıp alabilecekleri noktalarda bulunmakta olup, üyelerimiz okumak istedikleri kitapları seçerek kütüphanede vakit geçirebilmektedirler. Üyelerimiz ayrıca ödev ve araştırmalarını kütüphanede bulunan kaynaklardan faydalanarak yapabilmektedirler. Kütüphane personelimiz üyelerin talepleri doğrultusunda kitap bulma veya ödev araştırma konularında yardımcı olmaktadır. Okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için öğrenciler öncelikle Kütüphane Bölümü’ne yönlendirilmektedir. Üyelerimiz ayrıca 15 gün süreyle kitap ödünç alabilmektedirler.

Bilgisayar Laboratuvarı

Üyelerimiz kendileri için özel olarak düzenlenen Bilgisayar Laboratuarları’nda internetten ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Temiz internet sayesinde araştırmalarını güvenli şekilde yapabilir, ödevlerinin çıktısını alabilir ve bilgisayar konusunda kendilerini geliştirebilirler.

Atölyeler

Üyelerimizin kulüp faaliyetlerini yürüttükleri, zekâ oyunları oynadıkları sosyal aktivite mekânlarıdır. Atölyelerimiz üyelerimizin dünyalarını yansıttıkları ve kendilerini en iyi ifade ettiği yerlerdir. Atölye çalışmaları haftalık program doğrultusunda yürütülmektedir. Üyelerimizin yapmış olduğu resim, el sanatları, şiir, kompozisyon ve araştırma çalışmaları Bilgi Evi panolarımızda sergilenerek üyelerimizin yeteneklerini göstermelerine fırsat verilmektedir.

Üyelik için Gerekli Şart ve Evraklar;

 • Bahçelievler’de ikametgah etmek.
 • Bahçelievler’de okul’da öğrenci olmak.
 • 3 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Bilgi evlerimiz Hafta içi hergün ve Cumartesi günleri 09:00 ila 18:00 arası hizmet verebilmektedir.

Bilgi Evi İletişim Bilgileri

Adres: Zafer Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Yenibosna Merkez Camii Yanı Yenibosna / Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon: 0212 652 40 35

Bilgi Evi Krokisi;

27 YORUMLAR

 1. Bilgi evini eğitici bulduğum için çocuğumu getiriyorum. Çocuğumda severek ve isteyerek geliyor. Hizmetleriniz için teşekkürler

 2. Bilgi evini çok seviyorum hem çocuğum için hem kendim için çok yararını gördüm. Çocuğumun başarısına başarı katarken özgüvenini de artırdı. Burada çalışan öğretmenler olsun personeller olsun hep güleryüzlü, iyiler. Ben kendi adıma teşekkür ederim.

 3. Burada çalışan öğretmenler olsun personeller olsun hep güleryüzlü, iyiler. Ben kendi adıma teşekkür ederim. Bizim için verilen seminerlerden de çok memnunum. Çok yararını gördüm. Yaşamımım değiştirdi diyebilirim. Herkese özellikle de belediye başkanımızada teşekkürler

 4. Bilgi evinden çok memnunum. Özellikle kızım çok seviyor fakat kızım burada kursları meşgul iken benim çok canım sıkılıyor. Bizim için de çocukların derste olduğu saatte kurslar olursa sevinirim

 5. Bilgi evini neden seviyorum… Öncelikle bizleri güler yüzle karşılamaları bizi çekiyor. Daha sonra çocuklarımıza karşı ilgileri, onların buraya gelmesini sağlıyor. Derslerimize karşı olan başarılarını destekleri için bilgi evini seviyoruz

 6. Bilgi evinin en cok sevdiğim yanı cocuklarımızın ödevlerini ve projelerini cok hızlı ve ogreterek yapıyorlar her aileye tavsiye ederim.

 7. Her yaştan, her meslekten katılımcının olduğu son derece başarılı bir organizasyona imza atan bütün bilgi evleri öğretmenlerimizi içten kutluyorum. Teşekkürler Bilgi Evi.

 8. Zafer Bilgi Evi bundan 1 sene oncekine kadar cocukumu yazdırdım ve devam etti hergun eve geliyor sevinçle anne bana kitap verdiler okumam için cocukum 4 sınıfta hep sevinerek geliyor anne diyor ben bilgi evinde 1’inci oldum en calıskanları benmişim bende oğlumla gurur duydum varsa sizinde bilgi evine ihtiyacınız hiiiiç durmayın hemen kayıt edin cocukunuzu valla hocalarınada ayrı bi teşekkürlerimi sunarım hocamıza minnetarız tabikide onlar olmasa cocuklarımızın belkide yuzu gulmıcek geleceginden bi parça gidicek hocalarımıza minnettarız sağolsunlar.

  • Sultan hanım, inanınki sizin oğlunuzla bizim kızım bir dediklerinizin aynısını yapıyor kitap getiriyor ve en güzelide ödevlerini severek yapıyor ben kızımın ilk defa bu kadar hevesli gittiğini gördüm. Fakat bizim kızımız Bilgi evinde 3sırada 😀 inşallah daha mutlu olurlar

 9. Gerçekten mükkemel ötesi birşey çocuğum rahat bir şekilde ödevlerini yapabiliyo bilmedikleri ve öğrenmek istediklerini bilgi evi sayesinde öğrenebiliyo ve okumak için istediği her kitabı bilgi evinden ücretsiz bir şekilde yararlana biliyo.

 10. Bilgi evinin en iyisi burası benim bildiğim. dış görüntü olarak yoksa hocalarına laf soylemem hepsi adam adammm. hepsini canı gönülden seviyoruz.

 11. zafer bilgi evi çok başarılı bir bilgi evidir tavsiyem sonsuz.Hergün zaten 2 saat ders çalışsa evlatlarımız çalışkan çocuk durumuna gelecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here