Altınyıldız Semt Havuzu
Altınyıldız Semt Havuzu

ALTINYILDIZ SEMT HAVUZU, Hakkında

Bahçelievler Belediyesince “Bahçelievler’de yüzme bilmeyen kalmayacak” sloganıyla başlatılan proje kapsamında Kocasinan ve Zafer Mahallelerinde yapımı tamamlanan Semt Havuzlarının ardından, aynı proje kapsamında Cumhuriyet ve Yenibosna Merkez mahallelerindeki yüzme havuzlarının da yapımı tamamlandı.

Özellikle sağlık ve spor alanında yaptığı projelerle hep bir adım önde olan Bahçelievler Belediyesi, sağlıklı bir nesil yetiştirmek için sadece çocukların kullanabileceği yüzme havuzları projesini önceki yıl hayata geçirmişti. Aynı proje kapsamında Cumhuriyet ve Yenibosna Merkez mahallelerinde yapımına geçtiğimiz Ekim ayında başlanan Semt Havuzları da kısa sürede tamamlanarak çocuklarımızın hizmetine sunulacak.

Yenibosna Merkez Mahallesi Semt Havuzu, Mesut Sokakta 2 bodrum kat+zemin kat+1 normal kat olmak üzere toplam 4 katlı ve 1774 m2 inşaat alanlı olarak inşa edildi.

Tesisin Bodrum katında Yüzme havuzu, revir ve eğitmen odası bulunuyor. Ara katta bekleme ve seyir alanı ile büfe, zemin katta; danışma, bekleme alanı, bay-bayan soyunma odaları ile saunalar yer alıyor. Birinci normal katta; fitness salonu, Bilgi Evinin yer aldığı ikinci normal katta ayrıca, Bilgisayar odası, kantin ve teras bulunuyor.

GEREKLİ EVRAKLAR

  1. Kimlik fotokopisi
  2. İkametgah veya fatura ibrazı
  3. Mantar tarama sonucu
  4. 2 adet fotoğraf
  5. Tam idrar tahlili
  6. Sağlık raporu veya sporcu kartı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi, Öksüz Sk. No:2, 34197 Bahçelievler/İstanbul
Telefon: 451 37 39

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here