Bahçelievler indirim kart nedir?
Alışverişinizi daha avantajlı ve bütçenize daha uygun bir hale mi getirmek istiyorsunuz? Bahçelievler İndirim Kart, alışverişini bütçesinin dışına çıkmadan yapmak, ekonomisini korumak ve istediği kaliteye daha uygun bir fiyatla ulaşmak isteyen tüketiciler için 400’ün üzerinde işyerinde özel ayrıcalıklar ve indirimlerle sizleri bekliyor! Üstelik Bahçelievler İndirim Kart’a yalnızca Bahçelievler’de ikamet eden ve dolayısıyla alışverişini buradan yapmak durumunda olan müşteriler değil, başka bir semtte ikamet etmesine karşın alışverişini Bahçelievler’den yapmak isteyen müşterilerin de kullanımına açık! Nerede olursanız olun, Bahçelievler İndirim Kart’a ulaşmak ve kartın ayrıcalıklarından faydalanmak çok kolay!

Bahçelievler indirim kartı nasıl ve nereden alabilirim?
Bahçelievler İndirim Kart’a ulaşmak istiyor ama bunun zahmetli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yüzlerce ayrı işyerinde, sizlere özel indirim ve ayrıcalıklarla kullanabileceğimiz Bahçelievler İndirim Kart’a ulaşması da oldukça kolay! Bahçelievler İndirim Kart ile anlaşması olan firmalardan herhangi birinden, ücretsiz olarak kartınızı talep edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. “Bahçelievler İndirim Kart ile anlaşmalı firmalara nasıl ulaşabilirim?” sorusunun cevabı ise https://firmalar.bahcelievler.biz.tr/ adresinde sizleri bekliyor!

Bahçelievler indirim kartı nasıl kullanabilirim?
Bahçelievler İndirim Kart sahibiyseniz, ayrıcalıklarından faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz! Nasıl mı? Bahçelievler İndirim Kart ile anlaşmalı bir işyerinden alışverişinizi tamamladığınızda ödemeyi yapmadan önce kartınızı mağaza görevlisine göstermeniz yeterli… Ödemenizi yapmadan önce Bahçelievler İndirim Kart’ınızı gösterdiğinizde her işyeri için farklı oranda olan indirimlerden kolayca faydalanabileceksiniz.

İstanbul’un en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Bahçelievler’de yaşamı ve alışverişi daha da cazip bir hale getirecek www.bahcelievler.biz.tr hayata geçiyor.

Bahçelievler sakinleri kadar alışverişini Bahçelievler’de yapmayı tercih eden tüm istanbullulara açık olacak www.bahcelievler.biz.tr , üyelerine bahçelievler’de alışverişi hiç olmadığı kadar avantajlı bir hale getirecek.

Bahçelievler sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını kendi ilçelerindeki mağazalardan temin etmesini sağlamaya yönelik bu sistem ile hem bahçelievler’e yatırım yapmış hemen her sektörden büyüklü küçüklü bir çok mağaza, hem de bahçelievler sakinleri kazançlı çıkacak.

 

34 YORUMLAR

 1. Banada arkadaşım bahsetti ilcede aradıgım heryeri sitenizde bulabilecegimi bahcelievlere yeni taşındıgım icin acemiyim sayenizde bakıp buluyorum kızımın okulundan tutun muhtarlık hastane vs şimdide indirim kartınız cıkmış almam lazım alışverişlerimde indiriminizden yararlanmalıyım

 2. Kart çok işime yaradı kuzenimin düğünü için gelinlik almamız lazimdi hemen kart geldi aklımıza ve Bahçelievler indirim kartının geçtiği bir mağazaya girdik ve modeli seçip indirimli fiyatıyla aldık karttan çok memnunum denemenizi tavsiye ederim benim isime çok yaradi

 3. Kart çok işime yaradı kuzenimin düğünü için gelinlik almamız lazimdi hemen kart geldi aklımıza ve Bahçelievler indirim kartının geçtiği bir mağazaya girdik ve modeli seçip indirimli fiyatıyla aldık karttan çok memnunum denemenizi tavsiye ederim benim isime çok yaradi

 4. bu kartı ilk duyduğumda çok şaşırmıştım taki tam anlamıyla öğrenene kadar ve çok işe yarayan bir kart bu kartın geçtiği heryerden indirimimi kaptım sizde kullanmayı denemelisiniz bence çok faydalı 🙂

 5. merhaba adım handan bende aldım ve güzel kart bir iki yere sordum gecmiyordu ama evime bilgisayar %25 indirimli aldım ben daha ne istiyim. yakında bedavadan da verirler 😀 teşekkürler bahcelievler.

 6. İndirim kartı olumlu ve güzel bir kart ben tavsiye ederim dahada geliştirilebilir güzel bir uygulama ben tavsiye ve tercih ediyorum .

 7. etrafımdaki insanlar burayı tarif etti ama ugrasmamistim pek. mobilyacıya girdim ve bana %25 indirim var dediler fakat bahcelievler indirim kartı olana var dediler. Şaşırdım sitenize girdim oldukça değişik bir sistem, şimdi ailecek indirim kartımız var. Bazı firmalarda yok ama onlarda anlaşma yaptıracagız diyorlar. Bakalım hayırlısı başarılarınızın devamını dilerim. Bizleri çok düşünüyorsunuz. Aslında bizlerde şanslıyız. Ülkede yüzbinlerce semt var aralarından BAHÇELİEVLER’i seçtiniz. Bizlerde bu şansı boşa çevirmeyeceğiz. Her alışverişlerimi Firmalar.bahcelievler.biz.tr adresinden kolayca istediğim ürünü alabiliyorum. Bizleri çok mahçup ettiniz. Bizler kazanıyorsak inşallah sizlerde kazanırsınız…

 8. Bilgisayarıma format gerekliydi. Samet bilgisayara gittim bizim 2 arka sokakta bana indirim kart’dan bahsetti, tabi insanlık hali çok merak ettim, ve bir tane kendime bir tanede kocama aldım. Bilgisayarı format attırdım ücret sırasında şakasına bahcelievler indirim kartım var benim dedim. Abimiz ciddiye aldı ve format 20 tl’ydi bana 15TL ye yaptı. Bende hemen sitelerine girip bir bakayım dedim. Firmalara baktım burasıda acayip bir siteymiş. Ne ararsan var sanki milyoncu gibi. Helal olsun sapasağlam duruyorsunuz. Sizin Sırtınız yere gelmez 🙂 Teşekkürler bu arada 5 tl indirimimi kaptım.

 9. Ben beğeniyorum indirim kartını çıktı zaten kullanıyorum ve çok iyi bir adım olmuş site için bahçelievler.biz.tr iyi bir adıma doğru devam etsin ömür boyu sürsün 🙂 BAŞARILARIMI DİLİYORUM…

 10. Geçen gün 4 arkadaş bir kafeye gitmeye karar verdik.Kafenin girişinde bahçelievler indirim kartının geçtiğini yazan stickerı gördüm.Uygulamadan kafenin profiline girdim ve %20 mi ne indirim varmış kartıma.Hemen kurnazlık yapıp arkadaşlara farkettirmedim.Eğlendik yedik içtik sıra hesaba geldi.Arkadaşlara paraları verin ben ödüyeceğim dedim.Ödemeyi yaptım ve fazladan 15 lira cebimde kaldı.O 15 lira ile arkadaşlara tatlı ısmarladım o parayla.Teşekkürler bahçelievler indirim kart.

 11. bazı caddelerde esnaflarda veya iett duraklarında hem dağıtılıyor hemde reklamları var. bakalım bizim nasıl faydamız olucak. yeni taşındım bende Üsküdardan.

 12. Broşür aldım alt kısmında not: sakın arkadaşlarına söyleme diyordu bende söylemedim 😀 bana kalsın 😀 onlar duymasın 😀 şaka şaka yazısını görünce bende dayanamadım söyledim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here