Bahçelievler Mart ayı Nöbetçi Eczaneler
Bahçelievler Mart ayı Nöbetçi Eczaneler

02.03.2021 Eczane Listesi


ALP ECZANESİ

Adres: Bahçelievler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı 4/B (Medicana Hastanesi Haznedar Yanı)
Tel: 0 212 555-40-55

ALP ECZANESİ Haritası;


FETİH ECZANESİ

Adres: Fevziçakmak Mahallesi Fatih Caddesi No:28/A Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul (Aksa Camii ve Nisa Hastanesi karşısı)
Tel: 0 212 503-28-83
Fax:

FETİH ECZANESİ Haritası;


SAYDAM ECZANESİ

Adres: Şirinevler Mahallesi, Hastane Caddesi, No:16/B Şirinevler Bahçelievler / İstanbul (Bahçelievler Devlet Hastanesi Karşısı, Eski Çavuşpaşa Köprü Yolu Caddesi)
Tel: 0 212 653-53-06
Fax:

SAYDAM ECZANESİ Haritası;


25 YORUMLAR

  1. Temmuz ayının tüm eczaneleri çıkmaktadır. her gün güncelleniyor ben güvenliğim bahcelievler devlet hastanesinde nöbetçi eczane bilgisayarında bu site açıktır ve her gün güncelleniyor..

  2. ilk sayfadakilere tıklamam normalde ama siz dikkat çektiniz kelimelerle ondan tıkladım. vede iyiki tıklamışım yoksa 2 saat arıyacaktım.

  3. Bu ne ya hastanede tablet var ve nöbetçi eczaneler yok. bende hastanenin tabletinden googleye girdim nöbetçi eczaneler yazdım bana en yakın sizler geldiniz ve hemen ulaştım. teşekkürler sonunda

  4. Hizmetleri iyi müşteri ilişkileri başarılı, hepsi normal bir hastane. İlçemizde kaliteli hastaneler olduğu için normal görüyoruz. 🙂 😉

  5. Nöbetçi eczaneler çok işimize yarıyor, burada da paylaşılması beni çok sevindirdi. Başka siteler abuk subuk yazılar paylaştığı ve reklam paylaştığı için bulamıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here