Bahçelevler'deki SüperMarketler
Bahçelevler'deki SüperMarketler

Aşağıdaki Listelemede En Yakın UYUM Şubesini Seçebilir, Yol tarifi alabilir, Telefon numaralarına kadar ulaşabilirsiniz…

HAKKIMIZDA

1998 yılında 7 Ortak tarafından kurulan Uyum, yerel gıda perakendecilik alanında ilk mağazasını 1998 yılının Haziran ayında Başakşehir 1.Etap’ta açmıştır. Öncelikli bölge olarak İstanbul Avrupa yakası merkez alınarak bu bölgede çalışmalara devam edilmiştir. Sevkiyat kolaylığı yanında yakalanan maliyet avantajı sonucunda 2001 yılına kadar dört yeni mağaza daha faaliyete geçirilmiştir. 2001 yılı Uyum için önemli bir yıldır. Ekonomik krize rağmen Şirket % 100 büyüme gerçekleştirerek mağaza sayısını 10’a yükseltmiştir. Onuncu mağaza ile birlikte, merkezi depo uygulamasına geçilerek, mağazalarda üretim merkezleri kurulmuştur. 2009 yılında Uyum Genel Müdürlüğü’nün, Uyum Çarşı olarak adlandırılan merkeze taşınmasından sonra, Et Entegre ve Unlu Mamuller Üretim Tesisleri de aynı merkezde faaliyetlerine başladı.

Türkiye’nin, %100 yerli sermayeli perakende markası Makro, 2012 yılında Uyum Gıda A.Ş.’yi satın aldı. 2012 yılı itibariyle Uyum bünyesinde operasyonel çalışmalar yapan ve verimlilik konusunda pek çok adım atan Makro, sonraki dönemde de Uyum’un büyümesi ve hizmet kalitesinin artması için pek çok yeni projeye imza attı. Makro ve Uyum’un birlikteliğinden doğan gücü artı değere dönüştürmek için gerçekleştirilen çalışmaların sonucu olarak Makro ve Uyum, 2016 yılında Makro Market A.Ş. çatısı altında birleşti. Uyum, İstanbul ve Tekirdağ’da toplam 60 mağaza ile hizmet vermeye devam ediyor.

Uyum Servis Saatleri

Uyum’da Bu Hafta

Geri
Sonraki

UYUM Bahçelievler Şubesi

Adres: Deli Hüseyin Paşa Cad. Ödül Sokak No:4 Bahçelievler/İstanbul
Telefon: (212) 555 24 49 – 0530 930 03 94
E-Posta: [email protected]

UYUM Bahçelievler Şubesi Haritası;

Geri
Sonraki

6 YORUMLAR

  1. Uyum marketi çok seviyorum her çeşit urun ve hizmetleri gösteriyorlar hele ki kasap kısmı harika kaliteli ürünler satıyor helal olsun hizmetin hakkını sonuna kadar veriyor, hemde fazla bilinmedik bir marka bilindik ama bildikleri için sevmeyenler çok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here