Darphane gibi çalışan tuvalet artık ücretsiz!

1
54

Bahçelievler halkının şikâyetlerine kulak veren Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Şirinevler Meydandaki tuvaleti ücretsiz yaptı. O tuvalet artık 2 TL değil…

İstanbul Bahçelievler Şirinevler Meydanında para basan o tuvalet (WC) artık ücretsiz. Darphane gibi çalışan tuvalet, bundan böyle Bahçelievler belediyesi gözetiminde olacak. Görevlendirilen bir personel de tuvaletin temizlik işleriyle ilgilenecek. Klozetlerinden musluklarına, yerdeki fayanslarından oturaklarına kadar baştan aşağı yenilenen tuvalet, ücretsiz müşterilerini bekliyor. Hemen yanı başındaki Cengiz Topel Camisine ibadet için gelenlerde bu durumdan oldukça memnun görünüyor. Görüşlerine başvurduğumuz vatandaşlarda memnuniyetlerini dile getiriyor.

PARAYI DEĞİL, HİZMETİ SEÇTİ

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır da, tuvaleti ücretsiz hale getirmek için büyük bir uğraş verdiklerinin altını çizdi. Bahçelievler halkına hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz diyen Bahadır, ‘’Biz gelmeden önce belediyemize 25 bin TL kira ödeniyordu! Belediye açısından oldukça önemli gelir kaynağıydı. Fakat vatandaşlardan ciddi şikayetlerde vardı. Gerekeni yaptık ve tuvaleti ücretsiz hale getirdik.’’ dedi.

Bu arada Şirinevler Ulu Cami Tuvaletinin de ücretsiz olmasını isteyen Bahçelievler halkı, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’a tuvaletin ücretsiz olması çağrısında bulundu.

işte o tuvalete ait görüntüler..

KAYNAK: BAHÇELİEVLEREXPRESS

1 Yorum

  1. Sayın hakan Bahadır Bey hep öncelikle halkına yönelik işler yapmıştır ve yapmaya devam ediyor. halkın ihtiyaç ve gereksinimleri gereken her nokta aslında ücretsiz olması gerekir ama malesef ki olmuyor.
    çok iyi oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here