Hakkımızda

Bahçelievler Portal, firmanızın internet ortamındaki potansiyel müşterilerle arasında oluşacak bir köprüdür. Bu köprü sayesinde, günümüz dünyasında ticaret ile ilişkisi olan herkesin bilmek zorunda olduğu dijital ortam, işletmenize bağlanıyor.

MİSYON

İşletme sahiplerinin verimli, prestijli ve marka değerlerini yüceltecek şekilde yer almalarını sağlamak…”

Bahçelievler Portal olarak hedefimiz, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. İnternetin sürekli büyüyen ve değişen dünyasında, işletme sahiplerinin verimli, prestijli ve marka değerlerini yüceltecek şekilde yer almalarını sağlamak, bizim düsturumuzdur. Her adımda firmanın yanında yer almak, dijital ortamda gerek lokasyon, gerek marka kalitesi gerekse fiyatlandırma olarak bilgilerini, aktif bir şekilde müşterilere ulaştırmak ve bu sayede saygın, onurlu ve kar potansiyeli yüksek işletmelerimizi öne çıkartmak, Bahçelievler Portal için nihai hedeftir.

VİZYON

Her firmanın, belki de farkında olmadığı potansiyelini keşfetmesi için, dijital boyutta kendisini var etmesi gerektiğine inanıyoruz. “

Ticarette onurlu kar elde edebilmek kabiliyetini, dijital ortamın vaatleri ve kullanılması kolay bir sistemle birleştiriyoruz. Biz, günümüzde hayatımızın her anında bir parçamız olan internetin, tüm işletmelerin yararlanabileceği bir sistem olduğunu düşünüyoruz. Doğru yönlendirme, ilgi ve alaka, onurlu ve azimli bir duruş ile modern teknoloji birleştiğinde, ortaya bizimki gibi projeler doğuyor. Her firmanın, belki de farkında olmadığı potansiyelini keşfetmesi için, dijital boyutta kendisini var etmesi gerektiğine inanıyoruz.

Bahçelievler.biz.tr markası Türk Patent Enstitü’sü tarafından Markaların Korunması Hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre 06/10/2016 tarihinden itibaren ON YIL müddetle 14/03/2017 tarihinde tescil edilmiştir.

Tescilli Marka Adı : Bahçelievler.biz.tr
Tescilli Marka Adı : Bahçelievler.biz.tr kart şekil
Adres : Bahçelievler / İSTANBUL
E-Posta Adresi : [email protected]