Hastanemizin Tarihçesi

Bahçelievler  Medical Park Hastanesi İstanbul Avrupa yakasının merkezinde, E-5 karayolu üzerinde ve Atatürk Havaalanına 5 dakika uzaklıkta, yer alan hastane İstanbul’dan, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara da merkezi konumu ile uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Sağlıkta uluslararası kalite standartlarını temsil eden Joint Commision International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ne sahip 17 katlı hastane, 24′ü kuvöz olmak üzere toplam 242 yatak kapasitesi, 89 poliklinik odası ve 10 ameliyathanesi ile 30.000 m²’lik bir alanda hizmet veriyor.

Ayrıca Kalp Damar Cerrahisi, Koroner, Yenidoğan ve Genel Yoğun Bakım üniteleri bakım kalitesi ve deneyimli hekimleri ile İstanbul’da yoğun bakım alanında referans merkezi olarak hizmet veriyor.

Hastanenin önemli bölümleri arasında Pediatrik ve Yetişkin Kemik İliği Nakli Merkezleri yer alıyor. Uluslar arası standartlarda kurulan her iki merkez de enfeksiyon riskini ortadan kaldıran hepafiltreli özel donanımlı odalarda, gelişmiş tedavi yöntemleri ve Türkiye’nin önde gelen akademisyen hekimler ile hizmet veriyor.

KISAYOLLAR

BÖLÜMLERİMİZ

Aile Hekimliği
Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Başhekim
Check-up
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Çocuk Cerrahisi
Dermatoloji (Cildiye)
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji
Erişkin ve Pediatrik Kalp Cerrahisi
Erişkin Kemik İliği Nakli
Erişkin Hematoloji
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göğüs Cerrahisi
Göz Sağlığı ve Hastalıkları
Girişimsel Radyoloji
Girişimsel Onkoloji
İşyeri Hekimi
Kemik İliği Nakli
Kemik ve Eklem Kanseri Cerrahisi
Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC)
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Laboratuvar Hizmetleri
Medikal Onkoloji
Nükleer Tıp
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Obezite Cerrahisi
Periferik Damar ve Aort Cerrahisi
Pediyatrik Hematoloji
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikoloji
Romatoloji
Radyasyon Onkolojisi
Reflü Cerrahisi
Radyoloji
Saç Nakli
Tüp Bebek
Taş Kırma (ESWT-ESWL)
Üroloji
Yoğun Bakım Üniteleri

Hastanemizin İletişim Bilgileri

Adres: Kültür Sokak. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler /İstanbul
Telefon: 0212 484 14 84
Fax: 0212 484 14 84
Mail Adresi: [email protected]
Websitesi: http://www.medicalpark.com.tr/

Haritası;

14 YORUMLAR

  1. Birazcık Pisikolojim bozuktu sağolsunlar pisikoloji bölümüne gittim hemen ad soy ad kimlik bilgileri vb. sordular hemen doktorun yanına yolladılar ve tedavi etti teşekkür ederim C:

  2. Ben beğeniyorum ve tavsiye ediyorum başarılı ve düzgün çalışıyorlar acilini beğendim bütün yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederim.

  3. Annem Yoğun bakıma alındı ve kurtarıldı Allah’a şükür Medical park hastanesi doktorlarından Allah razı olsun 🙂 🙂

  4. Halkla ilişkiler sorumlusu Gülsah Hanımın ilgisi ve alakasına sonsuz tesekkurler Hastanenın bazı uygulamaları can sıkıcı fakat Gülşah hanımın yardımları sayesınde bunları cozuyorsunuz.Bence hastanedeki en iyi şey Gülşah hanımın hastalar ıle ilgisi ve alakası Tesekkurler Gülşah hanım..

  5. Medikalpark deyince aklıma ilk gelen yer Bahçeliver deki hastane.Ben muayene oldum.Doktorları da iyidir.Herkese sağlıklı günler geçirmesini diliyorum.

  6. 4, 4 lük bir tesis. Lütfen çamur atarken iyi düşünün. Buradaki Kalabalığın ana sebebi; yedi sulalesini toplayıp hasta ziyaretine gelenler ve gelmeyenlere gönül koyan hastalar. Sen şifa bulmaya bak iyileş istediğin yerde görüş.
    Burada tedavi gördüğüm ve ikinci hayatıma başladığım süre içinde Doç. Doktor Gökçe Şirin , Kardiyolog Dr. Oğuzhan Hascan beylere ve Md.Yrd. Fatma Şahin Hanıma, bu tesisi kazandiranlara ve de özellikle fedakâr ve bilgili çalışanlara teşekkürlerimi sunuyor, Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

  7. Halkla ilişkiler sorumlusu Gülsah Hanımın ilgisi ve alakasına sonsuz tesekkurler Hastanenın bazı uygulamaları can sıkıcı fakat Gülşah hanımın yardımları sayesınde bunları cozuyorsunuz.Bence hastanedeki en iyi şey Gülşah hanımın hastalar ıle ilgisi ve alakası Tesekkurler Gülşah hanım..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here