Hastanemiz ‘‘ilkemiz insan’’ diyerek yola çıkan, deneyimli hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür.

Tıbbın evrensel etik değerlerinden taviz vermeyen deneyimli hekimler, işinin ehli hemşireler, güleryüzlü personel ve teknolojinin sunduğu modern imkanlar hastanemizin kuruluş vizyonunu oluşturmaktadır.

KISAYOLLAR

BÖLÜMLERİMİZ

Acil Servis
Ameliyathane
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Çocuk Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi
Göz Hastalıkları ve Cerrahisi
İç Hastalıklar (Dahiliye)
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kardiyoloji
Kulak burun Boğaz Hastalıkları
Laboratuvar
Ortopedi ve Travmatoloji
Radyoloji
Üroloji
Yoğun Bakım

Haritası;

Hastanemizin İletişim Bilgileri

Telefon Numarası : 0212 652 52 00
Fax Numarası     : 0212 652 52 09
E-Mail Adresi     : [email protected]
Website Adresi : http://www.ilkehastanesi.com/
Hastane Adresimiz   : Yıldırımbeyazıt Cad. No:56 Yenibosna /Bahçelievler/ İSTANBUL

8 YORUMLAR

  1. Özel İlke Hastanesine gittim çok acilen hemen çok korktum sıra var diye baktım ki hiç sıra yok allah razı olsun bahcelievlerdeki hastaneleri yöneten ve yönettirenlerden çok teşekkür ederim çok sağolun işimi hızlı bitirdim bi serum taktık 2 saat surdu çok iyi karsıladılar tekrar allah razı olsun daha ne istiyebiliriz ki.?

  2. Özel İlke Hastanesi çok başarılı ve ilgili bir hastanedir.Hem teknolojik bakımdan hem doktorların ve diğer çalışanların güleryüzlü ve sıcakkanlı olmaları bakımından çok güzel bir hastanedir.Aynı zamanda da temizdir.

  3. like hastanesi gördüğüm en başarılı hastanedir ben böyle hastane görmedim ama cidden personelleri ve doktorları mükemmel ötesi tavsiye etmekle kalmam gitmenizi şiddetle isterim 🙂

  4. Halkla ilişkiler sorumlusu Gülsah Hanımın ilgisi ve alakasına sonsuz tesekkurler Hastanenın bazı uygulamaları can sıkıcı fakat Gülşah hanımın yardımları sayesınde bunları cozuyorsunuz.Bence hastanedeki en iyi şey Gülşah hanımın hastalar ıle ilgisi ve alakası Tesekkurler Gülşah hanım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here