Şehitlerin kabirlerini ziyaret ettiler

Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcuları Müdür Numan Nafiz Şahin öncülüğünde, 15 Temmuz gecesi şehit düşen vatandaşlarımızın kabirlerini ziyaret ettiler

0
1394
Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcuları 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminde şehit olan yurttaşlarımızın kabri başında dualar etti. Şehitlerin mezarları başında duygulu anlar yaşayan sporcular, diğer kulüplere de örnek oldu. Bu ziyarette sporcuların antrenörleri ve velileri de yer aldı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Numan Nafiz Şahin, şunları söyledi: “15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi oldu. O gece vatan hainleri ülkemizi bölmek istedi. Oysaki hesap edemedikleri bir şeyler vardı, oda kahraman yurttaşlarımızdı. Bu yurttaşlarımız, vatan hainlerinin kurşunlarına karşı bedenlerini siper etti ve şehit oldular. Bizde seneyi devriyesinde sporcularımızla birlikte şehitlerimizi ziyaret edip, dua etmek istedik. Rabbim dualarımız kabul eylesin. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here